Rolety i żaluzje wewnętrzne

ROLETY JELENIA GÓRA
MONTAŻ ROLET JELENIA GÓRA
ROLETY WEWNĘTRZNE JELENIA GÓRA
ŻALUZJE JELENIA GÓRA

Proponujemy Państwu najwyższej klasy rolety i żaluzje od najlepszych w swojej branży producentów. Top System’s oferuje sprzedaż rolet, sprzedaż żaluzji, jak i montaż rolet, montaż żaluzji przez wykwalifikowane ekipy montażowe. Działamy na terenie Jeleniej Góry i okolic. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, gdzie otrzymają Państwo fachową obsługę oraz doradztwo.

rolety materiałowe

Rolety materiałowe są niewątpliwie doskonałą ochroną przed promieniami słonecznymi i stanowią najpopularniejsze rozwiązanie wśród rolet. Przede wszystkim ograniczają one widoczność wnętrza pomieszczeń i stanowią estetyczny dodatek do wystroju mieszkania. Montaż oraz system obsługi rolet materiałowych jest  intuicyjny i przede wszystkim prosty. Ich codzienne użytkowanie jest szybkie i wygodne, dlatego są tak popularne.

 

rolety plisowane

Rolety plisowane bez wątpienia są ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o przesłanianie pomieszczeń. Nadają się do okien standardowych oraz oczywiście tych o nietypowych kształtach. Zmiana położenia plisów może następować przede wszystkim za pomocą: uchwytów zlokalizowanych na rynnie sterującej, sznurka lub łańcuszka koralikowego, a także w pełni elektrycznie.

 

rolety pionowe

Z pewnością rolety pionowe są interesującym rozwiązaniem, dla przesłaniania pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. Podobnie jak rolety plisowane nadają się także do okien o nietypowych kształtach, w związku z tym mają szerokie zastosowanie. Zmiana położenia plisów również następuje jak w przypadku rolet plisowanych. Szyna, do której zamocowane są rolety pionowe, przypomina klasyczny karnisz, w związku z tym umożliwia instalację do nawet ukośnych powierzchni.

rolety dzień/noc

Rolety dzień – noc są niewątpliwie doskonałym pomysłem na osłonięcie okna. Składają się one z naprzemiennie ułożonych, poziomych, materiałowych pasów. Jeden z pasów ma postać siatki, która przepuszcza promienie słońca, a drugi z kolei ogranicza ich dopływ. W związku z powyższym można zmieniać  położenie osłony i dzięki temu sprawiać, że fragmenty materiałów będą przesuwały się równolegle do siebie. W rezultacie pozwala to na uzyskanie efektu zaciemnienia. Rozwiązanie to pozwala operować ilością światła dostającego się do wnętrza.

rolety rzymskie

Rolety rzymskie są obecnie bardzo modnym i eleganckim rozwiązaniem dekoracji okiennych. Zwijane one są przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego albo elektrycznie. Ładne oraz efektowne fałdy, które powstają przy ściąganiu rolet w górę świetnie prezentują się zarówno w salonach, sypialniach, ale również kuchniach. Rolety rzymskie instalowane są do ścian lub do sufitów.

żaluzje drewniane i bambusowe

Rolety drewniane i bambusowe cenione są przez osoby stawiające na ekologię, lubiące naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój pomieszczeń. Są one dostępne w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu pasują do pomieszczeń  niemal w każdym stylu. Elementem sterującym i utrzymującym panele w pozycji pionowej. Na niepowtarzalny charakter rolet wpływają także odpowiednio dobrane elementy wykończeniowe.

żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe są skuteczną ochroną wnętrza pomieszczeń przed ich nadmiernym nagrzewaniem się. Pozwalają na precyzyjne ustawienie pozycji lamel, co wpływa na zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Metalowe żaluzje pozwalają zarówno osłonić pokoje przed obserwatorami z zewnątrz bez wyeliminowania dopływu światła naturalnego.

Zobacz także