Moskitiery

MOSKITIERY JELENIA GÓRA

W ofercie posiadamy moskitiery, które montujemy na terenie Jeleniej Góry i okolic. Służą one jako doskonała i przede wszystkim skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew i krzewów.

moskitiery OKIENNE

Moskitiery ramkowe

Oferowana przez nas moskitiera ramkowa to skuteczne i proste zabezpieczenie przed owadami, a co najważniejsze w żaden sposób nie uszkadza okna. Mocowana jest w sposób pewny i solidny do ramy okiennej za pomocą wysokiej jakości obrotowych haczyków. Nasze moskitiery wykonane są z siatek z włókna szklanego osadzonych w aluminiowej ramce.

Ramkowe moskitiery to przede wszystkim doskonała ochrona przed owadami, insektami oraz pyłkami drzew. Przystosowane są do montażu na ramie okiennej.

moskitiery
Moskitiery zwijane

Moskitiera zwijana montowana jest do ramy okna lub do elewacji, z siatką zwijaną do kasetki.

Oferowana przez nas moskitiera zwijana to doskonała ochrona przed owadami, insektami oraz pyłkami drzew. Przystosowana jest do montażu na ramie okiennej lub we wnęce.

Moskitiery okienne plisowane

Najnowocześniejszy, najbardziej funkcjonalny i elegancki system ochrony przed insektami to moskitiery plisowane. Są one przede wszystkim stylowe i idealnie sprawdzą się w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Posiadają olbrzymie możliwości montażowe, a zastosowana technologia przede wszystkim umożliwia osłonę dużych powierzchni. Zastosowano w nich nowatorski system składania siatki, dlatego pozwala on na szybkie, płynne i bezproblemowe korzystanie z moskitiery.

Montowane przez nas moskitiery plisowane to oczywiście doskonała ochrona przed owadami, insektami oraz pyłkami drzew. Przystosowana jest do montażu na ramie okiennej lub we wnęce.

moskitiery DRZWIOWE

moskitiery
Moskitiery drzwiowe plisowane

Oferowane przez nas Moskitiery plisowane to obecnie najnowocześniejszy, najbardziej funkcjonalny i trwały system ochrony przed insektami. Posiadają olbrzymie możliwości montażowe, zastosowana technologia umożliwia osłonę dużych powierzchni. Zastosowano w nich nowatorski system składania siatki co pozwala na szybkie, płynne i bezproblemowe korzystanie z moskitiery.

Moskitiera plisowana drzwiowa to oczywiście doskonałe rozwiązanie do drzwi balkonowych i tarasowych. Ze względu na swoją konstrukcję moskitiery te świetnie przystosowane są do osłony dużych przeszkleń.

Moskitiery drzwiowe zwijane

Oferowana przez nas moskitiera zwijana w tej wersji stosowana jest przede wszystkim do drzwi balkonowych oraz tarasowych. Moskitiery zwijane drzwiowe wykonane są z profili aluminiowych, dlatego są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Dodatkowo wyposażone są w kasetę, prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który oczywiście pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety. W związku z powyższym moskitiera zwijana drzwiowa to doskonałe rozwiązanie do drzwi balkonowych i tarasowych.

moskitiery
moskitiery
Moskitiery drzwiowe skrzydłowe

Moskitiera ramkowa drzwiowa to propozycja dla tych, którzy w skuteczny i elegancki sposób pragną zabezpieczyć otwory drzwiowe przed insektami.

Oferowana przez nas moskitiera drzwiowa – stosowana jest przede wszystkim do drzwi balkonowych. W przeciwieństwie do inny moskitier montowana jest na zawiasach i otwierana jest na zewnątrz.

Zobacz także

OKNA

ROLETY WEWNĘTRZNE

ROLETY ZEWNĘTRZNE