Systemy HS

drutex

IGLO-HS

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Iglo-HS to idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach nadające wnętrzom unikatowego charakteru

systemy hs
MB-77 HS/MB-77 HS HI

Aluminiowe drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne MB-77 HS/MB-77 HS HI – duże i wytrzymałe aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne w nowoczesnym designie, które sprawdzają się zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i w komfortowych apartamentach lub hotelach.

SOFTLINE HS

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Softline HS – eleganckie, drewniane drzwi podnoszono-przesuwne w klasycznej stylistyce!

DUOLINE HS

HS DUOLINE to eleganckie, trwałe drzwi podnoszono-przesuwne w technologii drewniano-aluminiowej.

wiśniowski

Drzwi tarasowe PVC PRIMO

Łączą w sobie trwałość, wysoki poziom termoizolacji oraz uniwersalne wzornictwo. Powierzchnię ramy można uzupełnić nakładką aluminiową, która daje możliwość wyboru designu okna w ramach kolekcji Home Inclusive 2.0. Okna PVC WIŚNIOWSKI mogą być częścią nawet bardzo wymagających domów energooszczędnych lub pasywnych (wartość od 0,76 W/m2K dla okna PRIMO 82. Wartość ta odnosi się do okien o wym. 1480 x 1600 mm)

Drzwi tarasowe aluminiowe FUTURO

Mogą być stosowane we wszystkich typach obiektów. Wielowariantowość pozwala na bardzo indywidualne ukształtowanie elewacji budynku. Klient ma wpływ na kształt i kolor finalnego produktu, może również wybierać spośród szeregu rodzajów szyb – w zależności od miejsca montażu okien, ich nasłonecznienia i funkcji. Wytrzymałość aluminium gwarantuje długoletnie i bezpieczne użytkowanie. Okna aluminiowe WIŚNIOWSKI zapewniają także wysoki stopień szczelności, a to bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania budynku.

Zobacz także

OKNA

SYSTEMY ALUMINIOWE

DRZWI WEWNĘTRZNE