Ogrodzenia

OGRODZENIA JELENIA GÓRA
OGRODZENIA KONSPORT JELENIA GÓRA
OGRODZENIA WIŚNIOWSKI JELENIA GÓRA

Proponujemy Państwu najwyższej klasy ogrodzenia od najlepszych w swojej branży producentów. Top System’s oferuje sprzedaż ogrodzeń, jak i montaż ogrodzeń przez wykwalifikowane ekipy montażowe. Działamy na terenie Jeleniej Góry i okolic. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, gdzie otrzymają Państwo fachową obsługę oraz doradztwo.

ogrodzenia wiśniowski

twoje ogrodzenie wisniowski

Ogrodzenia posesyjne

Kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych – OGRODZENIA WIŚNIOWSKI, to przede wszystkim funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyka.

bramy ogrodzeniowe przesuwne wisniowski

Bramy przesuwne

Bramy przesuwne to bez wątpienia niezawodna praca w każdych warunkach. Automat umieszczony w stalowym słupku bramy przesuwnej WIŚNIOWSKI jest jedynym takim rozwiązaniem na rynku. Zamiast urządzeń zewnętrznych, które często padają łupem złodziei i szpecą ogrodzenie, bez wątpienia warto zamówić bramę ze zintegrowanym automatem. Ze względu na zastosowane rozwiązanie słupek jednocześnie chroni mechanizm przed czynnikami atmosferycznymi.
W wyniku braku prądu w łatwy sposób można odblokować automat i otworzyć bramę ręcznie.

bramy ogrodzeniowe dwuskrzydlowe i furtki wisniowski

Bramy skrzydłowe i furtki

Ogrodzenia, które dają Ci poczucie bezpieczeństwa.

Brama dwuskrzydłowa o solidnej konstrukcji montowana do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych. Skrzydła poruszają się na zawiasach znajdujących się w osi bramy.

Furtki o solidnej konstrukcji, montowane przede wszystkim do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych.

segmenty ogrodzeniowe wisniowski

Segmenty ogrodzeniowe

Segmenty i słupy. Wszystkie elementy są dobrze zabezpieczone przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, dlatego nie musimy zajmować się ich konserwacją. Oczywiście istnieje też możliwość zamontowania kilku wlotów do skrzynki pocztowej, co przydaje się w przypadku budownictwa wielorodzinnego lub posesji, na których dostęp do kilku domów stanowi jedna furtka.
Bez wątpienia bezpieczeństwo to podstawa, którą gwarantują wszystkie słupy ogrodzeniowe firmy WIŚNIOWSKI. Jednak przede wszystkim MultiBox daje klientom tak szerokie możliwości aranżacji i doposażenia o funkcje elektroniczne, tak przydatne w codziennym korzystaniu z bramy czy furtki.

ogrodzenia konsport

Ogrodzenia stylizowane
ogrodzenia
ogrodzenia
ogrodzenia

Drewno jest z pewnością jednym z najbardziej efektownych elementów wykończeniowych. Właśnie dlatego nowa seria ogrodzeń KONSPORT została zainspirowana przede wszystkim tym materiałem. Jest to odpowiedź na rosnące zainteresowanie na wytrzymałe i spektakularne ogrodzenia. W związku z wykorzystaniem innowacyjnej technologii, firma KONSPORT rozpoczęła produkcję systemów ogrodzeniowych idealnie imitujących naturalne drewno.

Nieograniczone możliwości mieszania kolorów stały się możliwe. Dzięki temu każde ogrodzenie może stać się bez wątpienia małym dziełem sztuki. Wybierz jakikolwiek kolor z palety RAL i ciesz się oryginalnym ogrodzeniem przede wszystkim idealnie dopasowanym do Twojego domu.

Ogrodzenia sztachetowe
ogrodzenia
ogrodzenia
ogrodzenia

Ogrodzenia sztachetowe z pewnością wyróżniają się wyjątkową estetyką oraz niepowtarzalnym stylem. Dlatego pasują zarówno do nowoczesnej architektury, jak i tradycyjnego budownictwa. Zestawienie wysokiej jakości materiałów oraz profesjonalnego projektu sprawia, że ogrodzenia sztachetowe zachowują spójność linii i są wizytówką każdego domu. Charakter wzoru zapewnia niewątpliwie prywatność i dyskrecję użytkownika. Oczywiście w ofercie posiadamy również model PS 002 (N) o rozstawie sztachet 20-45 mm, sztachety ALUZINC L 108 mm.

Ogrodzenia palisadowe
ogrodzenia
ogrodzenia
ogrodzenia

Klasyczny charakter i kształt, prosta forma a przy tym niemal nieograniczone możliwości. Ta wzorcowa koncepcja ogrodzenia w połączeniu z oryginalną kolorystyką bez wątpienia podkreśli styl zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej architektury.

Ogrodzenia panelowe
ogrodzenia
ogrodzenia

Panel ten charakteryzuje przede wszystkim estetyczny wygląd oraz łatwy i szybki montaż. Z pewnością znajdzie on zastosowanie na posesjach prywatnych, osiedlach oraz obiektach sportowych i przemysłowych.

Ogrodzenia żaluzyjne
ogrodzenia

Wychodząc naprzeciw trendom nowoczesnej architektury, stworzyliśmy ogrodzenie PS 004, które z pewnością idealnie odpowiada potrzebom naszych Klientów. Przęsło to, potocznie nazywane jest żaluzją, ze względu na charakterystyczne ułożenie sztachet. Model PS 004 zyskuje na popularności, dzięki nietypowej i nowoczesnej stylistyce, która idealnie komponuje się ze współczesną architekturą. Połączenie blachy ALUZINC i powłoki malarskiej zapewnia wieloletnią gwarancję antykorozyjną.

Ogrodzenia xps
ogrodzenia

XPS (ekstrudowana pianka polistyrenowa) to oczywiście nowoczesny materiał budowlany, wykorzystywany na całym świecie. Pianka wyróżnia się jednorodną, zamknięto-komórkową strukturą. Główną cechą XPS jest przede wszystkim połączenie niebywałej lekkości oraz wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, materiał XPS jest ekologiczny i przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ spieniany jest dwutlenkiem węgla.

Zobacz także