Bramy dla przemysłu

BRAMY DLA PRZEMYSŁU JELENIA GÓRA
BRAMY WIŚNIOWSKI JELENIA GÓRA
BRAMY PRZEMYSŁOWE JELENIA GÓRA

grupa bramy i systemy bramy sementowe

WIŚNIOWSKI BRAMY SEGMENTOWE

Systemy segmentowe MakroPro i MakroPro Alu to gwarancja najwyższej jakości i przede wszystkim niezawodnego działania.

grupa bramy i systemy bramy roletowe

BRAMY DLA PRZEMYSŁU ROLETOWE

Nowoczesne bramy dla przemysłu zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach – bramy Wiśniowski dostępne w Jeleniej Górze. Z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

grupa bramy i systemy bramy przesuwne

BRAMY PRZESUWNO-PODWIESZANE

Umożliwiają zamykanie otworów o dużej szerokości, a prosta konstrukcja czyni je uniwersalnym rozwiązaniem. Tego typu bramy przemysłowe bez wątpienia sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach.

SlidePro jednoskrzydlowa wisnowski

BRAMY PRZESUWNO-PODWIESZANE SlidePro

Bramy dla przemysłu SlidePro to przede wszystkim proste rozwiązania w halach o ograniczonych możliwościach zabudowy. Znajdują zastosowanie w wielu pomieszczeniach, ponieważ są idealne do zabudowy otworów o dużej szerokości.

grupa bramy i systemy bramy harmonijkowe

BRAMY HARMONIJKOWE

Bramy harmonijkowe dedykowane są przede wszystkim do salonów wystawowych, lotnisk, ekspozycji oraz budynków nowoczesnej architektury. Z pewnością będą się świetnie prezentować, wszędzie tam gdzie styl i elegancja łączą się z niezawodnością i funkcjonalnością.

grupa bramy i systemy systemy przeladunkowe

BRAMY WIŚNIOWSKI – SYSTEMY PRZEŁADUNKOWE

Oferujemy szereg produktów z zakresu techniki przeładunku w postaci bram dla przemysłu, pomostów, uszczelnień, oraz wyposażenia dodatkowego. Oczywiście wszystkie elementy tworzone są w oparciu o najwyższą jakość materiałów oraz najnowocześniejsze technologie, spełniając wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa oraz eksploatacji.

Zobacz także